Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Sezóna posuvných brán 2020

Ako na posuvnú bránu v roku 2020?

Posuvné brány samonosné, koľajové, závesné alebo krídlové brány či automatické závory. Vstupné brány môžu byť skutočne rôzne. Či už chcete vstupnú bránu pre svoj rodinný dom alebo potrebujete kontrolovať vjazd/výjazd do firmy, parkoviska alebo areálu, máme pre vás všetko čo potrebujete.

Ak sa rozhodujete tento rok stavať novú bránu alebo inovovať a automatizovať vašu stávajúcu bránu, tak ste na správnom mieste. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam vám radi poradíme od výberu vhodných komponentov, cez prichystanie montážnych základov až po konečné nastavenie pohonu.

 

Posuvná brána krok za krokom: od základu po elektroniku

Posuvné brány rozdeľujeme na tri základné typy: samonosná, koľajová a závesná.
Každá má iný spôsob pohybu a svoje vlastné komponenty. Spôsob pohybu si môžeme odvodiť hneď z názvu brány. Závesná je na niečom zavesená, koľajová jazdí po koľajniciach a samonosná sa sama nesie (na svojich vozíkoch).

 

Teleskopická posuvná brána
Posuvná brána do kopca
Produktové novinky 2020

 

 

Krídlové brány a bránky: od pántov po motor

Krídlové brány vyžadujú najmenej miesta - tam, kde sa z akýchkoľvek dôvodov nezmestí posuvná brána, prichádza na rad krídlová brána.
Krídlová brána sa môže skladať z jedného alebo dvoch častí (krídiel). Pre správne fungovanie takýchto brán máme v ponuke široký výber pántov a závesov, rôzneho príslušenstva od kľučiek a madiel po zámky a dorazy, a samozrejme rôzne druhy pohonov pre plnú automatizáciu krídlovej brány.

 

VIDEO: Porovnanie krídlových pohonov
Skladacia krídlová brána
Produktové novinky 2020

 

 

Závory a rampy: na parkovisko, do areálu, pred firmu

Závory sú čoraz viac obľúbenou voľbou, ako kontrolovať vjazd a výjazd do zabezpečených miest ako sú parkoviská, rôzne areály či veľké aj malé firmy.
Závora ako aj ďalšie automatizácie a pohony sa dajú ovládať všemožnými spôsobmi, od klasických diaľkových, cez klávesnice a čítačky kariet, po ovládanie mobilným telefónom.

 

VIDEO: Prezentácia závory Nice
FOTO: Dve protiľahlé závory oproti sebe
Cenovo zvýhodnené sady