Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Náhradné diely pre pohony NICE

1.Označenie náhradných dielov pre pohony NICE

Taliansky výrobca NICE S.p.A. do roku 2019 používal na identifikáciu náhradných dielov pre pohony NICE čísla, ktoré nájdete vo výkresoch rozpadu jednotlivých pohonov. Podľa tohto čísla je možné preveriť dostupnosť a cenu náhradného dielu. Jedná sa o starší model označovania dielov. Čísla boli nahradené písmenami ktoré označuju najčastejšie zostavu náhradných dielov.

2. Ako postupovať

Dôležité je poznať typové označenie pohonu. Zistíte ho najčastejšie v dokumentoch k pohonu (faktúra, dodací list, obal, manuál a pod.). Ak si nie ste istý aké označenie má Váš pohon, môžete poslať fotografiu pohonu, ideálne jeho riadiacej jednotky a my podľa fotografie skúsime zariadenie identifikovať.

Ak poznáte typové označenie pohonu, pozrite do výkresu s rozpadom náhradných dielov daného pohonu a vyberte čísla náhradných dielov ktoré potrebujete. Ak ste nenašli rozpad náhradných dielov pre Váš pohon, v prípade jeho dostupnosti Vám ho môžme na vyžiadanie poslať e-mailom. Po označení náhradných dielov Vám môžme preveriť ich dostupnosť a cenu.

Dopyty prosím posielajte na [email protected].

3. Čo treba zvážiť - opravovať staré alebo kúpiť nové

Pre staršie zaraidenia môže byť odacia doba aj niekoľko týždňov. Zároveň je dobré porovnať nákup náhradných dielov pre staršie zariadenie s kúpou nového zariadenia. Ak sa rozhodnete kúpiť nový pohon, je vhodné preveriť, či je Vaše staré príslušenstvo kompatibilné s novým pohonom, alebo potrebujete kúpiť k novému pohonu aj príslušenstvo (fotobunky, maják, ovládače a pod.) - toto Vám vieme preveriť ak pošlete napr. foto Vášho staršieho zariadenia. 

Príklad: rozhodnete sa kúpiť nový pohon NICE, ozubený hrebeň meniť nemusíte, ten bude kompatibilný (modul ozubenia 4), ale napríklad staršie fotobunky už kompatibilné byť nemusia.  

4. Bežné príslušenstvo pre pohony NICE

Fotobunky, majáky, diaľkové ovládače, riadiace jednotky atp. nie sú náhradné diely, je to bežné príslušenstvo, ktoré je vždy skladom a môžete ho objednať na našich kontaktoch. S výberom a vzájomnou kompatibilitou poradíme. 

5. Rozpady náhradných dielov vybraných pohonov NICE:

Posuvné
pohony
Krídlové
pohony
Garážové pohony Závory

 

 

Náhradné diely pre posuvné pohony Nice. Medzi najpoužívanejšie pohony v minulosti patria: Nice RO500, RD400 a RB400.

Kompletnú ponuku náhradných dielov nájdete na - Náhradné diely pre posuvné pohony.

 

Náhradné diely pre krídlové pohony Nice. Medzi najpoužívanejšie pohony v minulosti patria: Nice WG2024, WG3524 a TO4024.

Kompletnú ponuku náhradných dielov nájdete na - Náhradné diely pre krídlové pohony.

 

Náhradné diely pre garážové pohony Nice. Medzi najpoužívanejšie pohony v minulosti patria: Nice SHEL50, SPIDO a SPIN23.

Kompletnú ponuku náhradných dielov nájdete na - Náhradné diely pre garážové pohony.

 

Náhradné diely pre závory Nice. najpoužívanejšie závory v minulosti patria: Nice WIL4, WIDES a WIDEL.

Kompletnú ponuku náhradných dielov nájdete na - Náhradné diely pre závory.

 

Staré označovanie náhradných dielov