Vážení zákazníci,
online objednávky a telefonické objednávky vybavujeme v bežnom režime. Naši odborníci sú Vám k dispozícii na čísle 0948 599 857, aby Vám poradili s Vašim projektom.
osobný odber objednávky je možný len po telefonickej dohode na 0940 609 608.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia. Tím BranyPosuvne.sk, 16.3.2020

Zapojenie externého prijímaču do pohonu NICE Robus

Pokiaľ potrebujete pripojiť k pohonu dodatočné zariadenia, ktoré vyžadujú externé napájanie (napr. externý prijímač, indikačné osvetlenie, kľúčový spínač, magnetické karty, atp.), pripojte zariadenie podľa obrázku. Dodávané napätie je 24Vdc -30% až +50% s maximálnym prúdom 100mA.

 

Relé sa pripája do vstupu PP a potom je treba na Robus spraviť krok "Vyhodnotenie pripojených zariadení pohonu" - postup:

Vyhodnotenie pripojených zariadení pohonu

Po každom pripojení, odpojení, alebo zmene zapojenia prídavných zariadení na vstupoch BlueBUS a STOP musí byť prevedená fáza vyhodnotenia prídavných zariadení. Pohon Vás sám upozorní na nutnosť vykonať túto operáciu pomocou blikania LED diód L1 a L2.

  1. Stlačte tlačidlo "Open" a "Stop/Set" a držte ich
  2. Akonáhle sa rýchlo rozblikajú L1 a L2, tlačidlá pustite
  3. Počkajte pár sekúnd, kým riadiaca jednotka nedokončí proces vyhodnotenia zariadení.
  4. Pokiaľ všetko prebehlo v poriadku, mala by LED STOP svietiť a L1 a L2 by mali zhasnúť. Prípadne je možné, že sa rozblikajú L3 a L4, pokiaľ ste ešte neabsolvovali fázu vyhodnotenia dĺžky krídla.