Vážení zákazníci,
online objednávky a telefonické objednávky vybavujeme v bežnom režime. Sme Vám k dispozícii telefonicky aj e-mailom, radi Vám poradíme s Vašim projektom.
osobný odber objednávky je možný po telefonickej dohode na 0948 901 112 každý pracovný deň 7:30 - 16.00.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia. Tím BranyPosuvne.sk, 24.11.2021

IBFM - Taliansky výrobca komponentov na brány

IBFM Slovensko

Talianska spoločnosť IBFM (Industria Briantea Ferramenta Minuterie S.r.l.) bola založená v roku 1947 ako rodinná remeselnícka firma, pôsobiaca na trhu so železiarským tovarom a drobnými dielmi pre domácnosť, brány a ploty. Spoločnosť pôvodom zo severu Talianska, z mesta Monza pri Miláne, sa po viac ako 70 rokoch histórie stala svetovým lídrom vo svojom segmente.

Dnes patrí IBFM k najdôležitejším výrobcom v oblasti príslušenstva pre brány a ploty. Nová budova s rozlohou 10 000 m2, ktorá sa nachádza v Desiu, a nové investície do strojov a technológií sú iba príkladom stále rastúceho zapojenia IBFM do všetkých aspektov trhu. Neustála inovácia a pozornosť venovaná vlastným výrobným a technologickým procesom, dodržiavanie vysokých štandardov kvality prostredníctvom certifikácie ISO 9001 a CE sú silnou stránkou spoločnosti.

V našej stálej ponuke nájdete predovšetkým komponenty na koľajové brány - kolieska tvaru U aj tvaru V, dorazy, pánty a závesy, vybrané nerezové komponenty a rôzne ďalšie komponenty na všetky typy brán.

IBFM katalóg a cenová ponuka

Obráťte sa na nás so žiadosťou o cenovú ponuku na akýkoľvek výrobok nášho partnera IBFM.

Ak hľadáte špecifický produkt, ktorý nemáme zverejnený na stránke, tak si môžete prezrieť kompletný IBFM katalóg. V prípade záujmu Vám dokážeme tovar objednať priamo od výrobcu.

Viac informácií na info@branyposuvne.sk alebo telefonicky na 0948 599 857.

IBFM katalóg 2021
IBFM katalóg
 
IBFM
IBFM katalóg