Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Výrobca pohonov NICE s.p.a.

NICE s.p.a. OderzoNICE s.p.a. je spoločnosť so sídlom v severotalianskom Oderze, asi 50km od Benátok. NICE je popredný svetový výrobca pohonov pre domácu i priemyselnú automatizáciu, v jeho ponuke nájdeme širokú škálu integrovaných systémov automatizácie pre krídlové brány, posuvné brány, garážové brány, závory, ale aj bezdrôtové alarmy a osvetlenie. NICE je na trhu pohonov od roku 1993, kedy začali budovať koncept v ktorom dávajú dohromady najmodernejšiu technológiu a príťažlivý dizajn. NICE je držiteľom mnohých patentov, priniesol do automatizácie novinky ktoré v tomto obore vytvorili štandard a aj ostatný výrobcovia ich používajú dodnes. 

NICE visionJe dobré, že postupom času rozšírili ponuku: pohony NICE sú dostupné pre všetky typy brán a tým dali užívateľom možnosť zostaviť si automatizáciu celej domácnosti či firmy od jedného výrobcu. Výhody sú hlavne vo vzájomnej kompatibilnosti ovládacích prvkov, čo robí život pohodlnejším a bezpečnejším. 

Dobrou správou je i to, že sa ďalej venujú vývoju a to nie len preto, aby splnili nové normy a smernice, ale hlavne sa snažia stále zlepšovať kvalitu. Zlepšovať kvalitu nie je myslené ako fráza, napríklad keď poslali do sveta fotobunky so slabšími diódami, chybu časom priznali a napravili. Napriek tomu že sú globálna firma, berú ohľad na poznámky užívateľov. Technicky vyspelé laboratórium na ploche 1000m2 okrem vývoja tiež priebežne sleduje kvalitu výrobkov ktoré už sú na trhu, s cieľom zachovať kvalitu a bezpečnosť užívateľov. 

NICE missionOkrem dobrých výrobkov majú aj šikovný marketing, prezentujú šetrenie životného prostredia, 100% ich výrobkov pochádza z Talianska, podporujú športové kluby a pod. Podľa prezentácie a hlavne podľa výrobkov je NICE firma orientovaná na budúcnosť. 

Prehlásenie NICE o pôvode výrobkov a ich certifikácie na stiahnutie TU.