Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Výhody nákupu v našom obchode

1. Kvalita výrobkov

Vyberáme a doporučujeme pre Vás komponenty na brány, ktoré sami používame pri vlastných realizáciách. Ponúkame výrobky s ktorými je zákazník spokojný a teda nakúpi u nás opakovane, alebo nás odporučí známemu. Na kovové prvky platí rozšírená záruka.

2. Poradenstvo a návody

Každý Váš projekt riešime. Poradíme s výberom komponentov, poskytujeme doporučené postupy . Ak je projekt delikátny, spočítame nosnosti, hodnoty v tlaku a ťahu a doporučíme správne komponenty. Poradíme i s montážou. Využiť môžete formulár Poraďte sa s predavačom, alebo nám zavolajte na 0948 59 98 57, prípadne píšte na [email protected].

3. Takmer všetko skladom

Všetky komponenty na brány sú skladom. Výnimku tvoria plastové záslepky, ktorých dostupnosť je na otázku. Tovar expedujeme do 24 hodín. Pokiaľ niečo z Vašej objednávky nie je skladom, ihneď Vás informujeme a dohodneme ďalší postup.

4. Prehľadná ponuka

Pre zjednodušenie sme zostavili SADY komponentov a rozdelili ich podľa šírky prejazdu Vašej samonosnej brány. Zloženie SADY Vám na želanie upravíme. Nakúpiť môžete i bez registrácie.

5. Doprava po celom Slovensku

Ceny a možnosti dopravy nájdete v kategórii Doprava. Dodanie zásielky nad 50 kg s Vami konzultujeme, aby sa Vám termín hodil.

6. Bez poplatkov a prirážok za osobný odber

Objednaný materiál môžete vyzdvihnúť v sklade v Novom Meste nad Váhom. Pre osobný odber platia rovnaké ceny ako pre internetový predaj. Platiť sa dá v hotovosti alebo kartou. Pri platbe Vám vydáme faktúru a pokladničný doklad z kasy.

7. Ešte výhodnejšia cena pri opakovanom odbere

Pri opakovaných odberoch Vám dáme zľavu, ktorá záleží od odobraného množstva. Ak odoberáte náš tovar pravidelne, zavolajte na 0948 59 98 57, či píšte na [email protected].

8. Stručné obchodné podmienky

Obchodné podmienky nájdete TU.

9. Sme ľudia

Sme ľudia, ak by sa vyskytla nejaká nezrovnalosť, zavoláme si a vyriešime ju. Vám ide o spokojný nákup, nám o spokojného zákazníka.