Kariéra v BranyPosuvne.sk - pracuj u nás

Aktuálne máme otvorené pracovné ponuky:

Skladník v internetovom obchode (práca na jednu zmenu 7:30 – 16:00), 900 – 1100 EUR/mesiac

Miesto práce
BranyPosuvne.sk - Posuvné brány s.r.o., Ľudmily Podjavorinskej, Nové Mesto nad Váhom

Termín nástupu
ihneď

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 900 eur + mesačné bonusy + prehodnotenie mzdy po zapracovaní v prípade obojstrannej spokojnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ako spoločnosť Posuvné brány s.r.o. už 10 rokov prevádzkujeme internetový obchod www.BranyPosuvne.sk a naším poslaním je poradenstvo a predaj (nielen) komponentov a pohonov na výrobu brán. Sme firma s priateľským duchom a kolektívom 10 ľudí, ktorá postupne každý rok rastie.

Na sklade máme krabice s pohonmi a prislúchajúcou elektronikou, kovové vozíky pre brány, pánty a kopec ďalších komponentov od výmyslu sveta, akými sú drobné plastové ukončenia trubiek a profilov po stovkách kusov, ale aj hliníkové, nerezové a oceľové profily v dĺžke 6 m. Všetko toto každý deň expedujeme poštou/kuriérom, prípadne cez osobný odber.

Skladník u nás typicky najmä chystá zásielky – dostane do rúk zoznam tovaru, ktorý treba vybrať z regálov a zabaliť do krabice. Ak sú v objednávke dlhé kusy, napr. oceľové profily, niekedy ich treba zrezať flexou a následne obaliť strečkou. Na takto pripravené zásielky sa nalepia štítky a tovar sa naloží buď doobeda poštárovi, alebo poobede kuriérovi.
Ďalšou hlavnou činnosťou je príjem tovaru a jeho uloženie na sklad. Tovar chodí spravidla raz za týždeň vo väčšom množstve, ktoré sa postupne spočíta, skontroluje a sprace do regálov. Niekedy tovar chodí počas týždňa aj postupne po menších množstvách.

Čo sa týka požiadaviek na Teba, nemusíš byť špeciálne vzdelaný či oplývať dlhoročnou praxou, dbáme však na svedomitosť a schopnosť baliť zásielky bez chýb. Dobrou vlastnosťou je samostatnosť (po čase, samozrejme) a schopnosť vedieť si zorganizovať prácu.

Pracujeme v NMnV na Podjavorinskej 1614/1 v areáli PEVIZ (od svetelnej na Moravské Lieskové medzi pumpou Benzinol a plynármi). Pracuje sa v čase 7:30 – 16:00 s polhodinovou pauzou na obed. V lete sa len výnimočne pracuje dlhšie, nadčasy sú ale, samozrejme, platené. V zime je to voľnejšie, pretože je menej práce.

Nástupná mzda začína na 900 eur, no ak si šikovný, vieš sa dostať po zvýšení, s mesačnými prémiami a vianočným bonusom na priemernú mesačnú mzdu 1100 eur. Ak si veľmi šikovný, sme otvorení ďalšiemu posunu.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v priateľskom, menšom kolektíve
  • Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Možnosť školení
  • Možnosť kariérneho postupu v rámci spoločnosti
  • Teambuildingové a firemné akcie
  • Základná zložka mzdy neobsahuje výkonnostný bonus
  • Vianočné odmeny

Informácie o výberovom konaní
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám životopis.

Ďakujeme všetkým záujemcom, v súvislosti s pozvaním na pohovor budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Ochota a chuť pracovať
  • Zodpovednosť
  • Schopnosť zorganizovať si prácu
  • Samostatnosť
  • Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
  • VZV výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Posuvné brány s.r.o. je dynamická spoločnosť zameraná na internetový predaj komponentov pre brány, hlavne pre ľudí, ktorí si chcú samonosné a koľajové brány postaviť svojpomocne alebo brány vyrábajú pre ďalších ľudí. Zákazníkom sa dodávajú komponenty potrebné na stavbu brány spoločne aj s návodmi, aby si mohli s minimálnymi znalosťami bránu zostaviť a inštalovať svojpomocne. Spoločnosť taktiež poskytuje technickú podporu v prípade nečakaných problémov. Pre zoznámenie sa so sortimentom spoločnosti, kliknite na www.branyposuvne.sk.

Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov

Kontakt
Kontaktná osoba: Marián Mlčúch
Tel.: +421948901120
E-mail: poslať životopis

Kontenťák/Kontenťáčka v internetovom obchode

BranyPosuvne.sk - Posuvné brány s.r.o., Ľudmily Podjavorinskej, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

plný úväzok

Od 1 000 EUR/mesiac

Ako spoločnosť Posuvné brány s.r.o. už 10 rokov prevádzkujeme internetový obchod www.BranyPosuvne.sk a naším poslaním je poradenstvo a predaj (nielen) komponentov a pohonov na výrobu brán. Sme firma s priateľským duchom a kolektívom približne 10 ľudí, ktorá postupne každý rok rastie.

V portfóliu máme cez 5000 produktov a ich počet kontinuálne rastie. Sortiment pozostáva primárne z DIY polotovarov, komponentov a pohonov na výrobu brán, plotov a príbuzných konštrukcií. Na organizáciu práce používame Freelo, máme radi cloudové dokumenty a na grafické úpravy používame Photoshop.

Náplňou Tvojej práce budú rozmanité činnosti.

Hlavne by to bolo pridávanie a upravovanie produktov na e-shop, nielen mechanické, ale aj kreatívne, čiže by bolo potrebné trefne vymyslieť názvy produktov, kódy a jednotlivé popisy, tj. krátky popis na úrovni kategórie, sumárny popis, detailný popis, záhlavie prehliadača, meta description, a podobne, s ohľadom na optimalizáciu textu pre vyhľadávače, ale zároveň s pridanou hodnotou pre návštevníka-zákazníka. Samozrejmosťou by mala byť schopnosť používať WYSIWYG editor nielen na úrovni grafickej, ale aj na úrovni zdrojového kódu čiže by si mal/mala mať predstavu aspoň o základnom HTML a CSS (ak nevieš, svet nespadne, dá sa naučiť v praxi, stačí ochota a kapacita učiť sa). Náš sortiment vo valnej väčšine funguje tak, že viacero produktov tvorí celok, čiže jednotlivé produkty musia byť na seba prelinkované.

Zadanie nebude nutne vo forme konkrétnych produktov, ale môže byť aj vo forme celej kategórie/segmentu/sektoru, kde bude treba z množstva produktov vytipovať najvhodnejšie, s ktorými začať. Jednak na úrovni komunikácie s dodávateľom, druhak na základe analýzy ostatných predajcov. Je nutné mať schopnosť pochopiť pokročilejšie technologické zariadenia, ekosystémy v rôznych značkách phonov, atp. a tieto znalosti odovzdať ďalej v zjednodušenej forme pútavo písaným prejavom.

Pod obsah internetovej stránku okrem textu logicky patria grafické podklady, jednak ako produktové fotografie, tak realistické fotky a fotky použitia. Samozrejme aj nákresy, schémy a vizualizácie použitia. Nie je podmienkou schopnosť profesionálne fotiť, ale schopnosť rozpoznať pekné a nepekné fotografie. Samozrejme schopnosť tieto podklady zohnať, či už od dodávateľa, alebo zabezpečením nafotenia od fotografa.

Úspešným predpokladom pre minimalizáciu frustrácie návštevníka-zákazníka sú orientácia v štruktúre stránky a aktuálne informácie. Tvojou ďalšou náplňou bude teda tvorba stromu kategórií a úpravy tohto stromu - odstraňovanie nelogických štruktúr. Takisto iteratívne revidujeme stávajúce produkty, aktualizujeme neaktuálne informácie, dopisujeme texty a pod. V tejto aktivite je dôležitá komunikácia s kolegami pre získanie spätnej väzby.

Je skvelé, keď sa o nových veciach môže dozvedieť aj komunita zákazníkov a samozrejme aj širšie publikum, čiže Tvojou ďalšou náplňou bude pridávanie príspevkov na náš Facebook a Instagram. To je perfektné mať schopnosť udrieť klinec po hlavičke, trefne odpovedať na komentáre, vytvárať drobné reels. Ďalej to bude komunikácia s agentúrou, ktorá rieši PPC reklamy, aj reklamy na týchto platformách, spravidla na úrovni, čo chceme inzerovať a písanie korpusu reklám.

Požiadavky na Teba by mohli byť:

  • Technické aj marketingové myslenie
  • Schopnosť rozpoznať kvalitu textu a vizuálnej stránky veci a takýto obsah aj vyprodukovať
  • Organizácia seba sama aj iných, napr. subdodávateľsky cez jaspravim.sk
  • Schopnosť vypichnúť kľúčové vlastnosti a zhrnúť zložitejšiu tému na krátky obsah
  • Rozumieť internetu, internetovej reklame, sociálnym sieťam, psychológii návštevníka-zákazníka
  • Zvládať nejaký grafický program, napr. Photoshop, alebo aspoň ochota sa naučiť základy
  • Vedieť odfotiť produkt na prijateľnej úrovni

Pracujeme v NMnV na Podjavorinskej 1614/1 v areáli PEVIZ (od svetelnej na Moravské Lieskové medzi pumpou Benzinol a plynármi). Pracuje sa v čase 7:30 – 16:00 s polhodinovou pauzou na obed. Vzhľadom na charakter práce sme otvorení aj flexibilnejšiemu nastaveniu a do úvahy pripadá aj možnosť príležitostnému homeoffice.

Nástupná mzda začína na 900 eur, no ak si šikovný/šikovná, vieš sa dostať po zvýšení, s mesačnými prémiami a vianočným bonusom na priemernú mesačnú mzdu 1100 eur. Ak si veľmi šikovný/šikovná, sme otvorení ďalšiemu posunu.

Po nástupe do práce sa neočakáva že budeš hneď všetko vedieť, dostaneš priestor na zorientovanie sa v našom prostredí. Kolegovia Ti budú pomáhať, samozrejme sa očakáva ochota absorbovať informácie.

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Posuvné brány s.r.o. je dynamická spoločnosť zameraná na internetový predaj komponentov pre brány, hlavne pre ľudí, ktorí si chcú samonosné a koľajové brány postaviť svojpomocne alebo brány vyrábajú pre ďalších ľudí. Zákazníkom sa dodávajú komponenty potrebné na stavbu brány spoločne aj s návodmi, aby si mohli s minimálnymi znalosťami bránu zostaviť a inštalovať svojpomocne. Spoločnosť taktiež poskytuje technickú podporu v prípade nečakaných problémov. Pre zoznámenie sa so sortimentom spoločnosti, kliknite na www.BranyPosuvne.sk.

Kontakt
Kontaktná osoba: Filip Kusalík