Vážení zákazníci,
online objednávky a telefonické objednávky vybavujeme v bežnom režime. Naši odborníci sú Vám k dispozícii na čísle 0948 599 857, aby Vám poradili s Vaši projektom.
osobný odber objednávky je možný len po telefonickej dohode na 0948 901 112.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia. Tím BranyPosuvne.sk, 16.3.2020

Hodnotenie-rozpracovane

Dobrý deň,

s nákupom ako aj s dodaním komponentov som spokojný. Čo sa týka manuálu tak tam mám výhradu a síce betónový základ, postupoval som presne podľa neho. Brána bola príliš ďaleko od plotu popri ktorom sa zasúvala, musel som to dodatočne prerobiť nakoľko som pri betónovaní priamo do základu zabetónoval závitové tyče. Podľa manuálu má byť montážna doska 8 cm od plotu čo je príliš veľa, nakoľko montážna doska je širšia ako C-profil aj ako samotná brána. Ďalší problém vznikol z umiestením montážnej dosky 8 cm od prejazdu. Ja som betónový základ dal po koniec plota čiže po prejazd. Keď som však namontoval do C-profilu spodné koliesko, tak som zistil že aj táto miera je nevyhovujúca, nakoľko sa brána celá nezasunie a uberá mi z prejazdu cca 15 cm. Musel som to vyriešiť tak že som z konštrukcie, ktorá drží kolečko odpílil čím som ju skrátil a potom som ju musel privariť na C-profil lebo som s tým stratil možnosť našróbovania kolieska na C- profil. Dôvod prečo som neposunul montážnu dosku dodatočne ďalej od prejazdu je taký, že som sa už v tých miestach bál vŕtať, nakoľko som si spravil predprípravu na el. pohon a v tých miestach som zabetónoval el. káble. Navrhol by som doplniť do sady vodiace kolieska k dorazu brány, lebo nie vždy sa jazýček hákového zámku dostane presne na správne miesto. Toto som ešte nedokončil a tak vám fotografie zatiaľ nepošlem, ak sa mi pripomeniete neskôr tak vám ich samozrejme zašlem.

S pozdravom
B., Bratislava


Dobrý deň vážený pán Ondrejovič

Ozývam sa trochu neskoršie lebo časovo som bol dosť zaneprázdnený.

Pohon funguje super, bez chybne. V prílohe Vám aj zasielam fotky.   
Len predsa máme jeden vážny problém a to z diaľkovými ovládačmi,  sú dosť nepoužívateľné! Mať ich pri sebe je nemožné, z hľadiska z nechceného a nevedomého otvorenia brány, pre nás je to veľké nebezpečenstvo nakoľko nám behá po dvore kaukazský ovčiak a už sa stalo že sused dobehol že nám psisko šanti po ulici a vôbec sme o tom nevedeli.. Tie ovládače sú fakt mega prúser, keby majú aspoň možnosť hold alebo sú dodávané v nejakom púzdre ale vôbec nič, sú to fakt strašné ovládače, ako keby výrobca je celkom bez skúseností s ovládačmi.. Preto Vás prosíme či by bola nejaká možnosť sa obrátiť na výrobcu ohľadom týchto nespôsobilých  ovládačov vo veci výmeny za ovládače zo zabezpečením proti nežiadúcemu stlačeniu tlačítka alebo vrátenie ovládačov. Za možné vybavenie našej požiadavky Vám vopred veľmi pekne ďakujeme.     

P., Šala


 

Spokojnost velika keby robim dalsiu branu komponenty nanu len odvas beriem vrele doporucim dalej vase sluzby a tovar M. Velké Bedzany


Dobry den !

Nakup komponentov na posuvnu branu u vas , som volil nielen preto ze som z blizkeho okolia, ale aj preto ze som pred nakupom nasiel na vasej stranke kvalitne informacie a podklady potrebne k realizacii brany.

S nakupom som bol spokojny a kedze som nakoniec potreboval aj vymenit hreben za iny druh , vsetko prebehlo korektne a k mojej spokojnosti. Konecna montaz a sprevadzkovanie prebehlo v podstate bez problemov. Moj poznatok je ze treba kvalitne vycistit z vnutra profil v ktorom sa pohybuju voziky. Odmastit ho. Prikladam aj niekolko foto, ktore je pred konecnou upravov povrchov.

Prajem uspesny rok ! M.,Častkovce


Brana je funkcna cca 7 mesiacov svojpomocne betonaž,zamočníctvo,vratane elekro

mam kvalifikaciu,s dodanym tovarom som spokojny,odporucam aj ostatnym,zatial vsetko OK,otvaranie pomocou dialkoveho ovladania,manualne aj cez mobil,s tovarom od Vás som maximalne spokojny aj s komunikaciou s pozdravom Jano

 


Dobrý den,

 

s dodávkou jsem byl spokojen. Manuál byl výborně zpracován.

 

V příloze zasílám fotografii z realizace.

 

Děkuji, s pozdravem a přáním všeho dobrého

L., Stráž nad Nisou


Dobrý deň ,

S nákupom od Vás som bol veľmi spokojný, objednávku ste poriešili promptne a aj doprava bola OK.

Zakúpený tovar bol v poriadku aj priložený manuál bol jednoduchý a zrozumiteľný, zrealizoval som si podľa neho dve posuvné brány, otváram ich

zatiaľ iba ručne, lebo som nestihol nainštalovať motor. Návod na inštaláciu som si už preštudoval a nemyslím si, že by mal byť nejaký problém ho nahodiť.

Nemusel som dokupovať žiadny tovar k posuvnému mechanizmu

Maximálna spokojnosť s materiálom zakúpeným od Vás.

S pozdravom P., Vinné


Bránu som si zhotovil svojpomocne. Presne sme osadili hrebeň, ktorý ja ako skladačka v škôlke J palec hore.

V rodinnom dome bývame od 1997 roku a chceli sme rozšíriť parkovanie pre dve autá. Z pôvodného otvoru pre vjazd 4,5m  som ho rozšíril na 5,4m pozrite si prezentáciu J.

Búranie, výkop a betonáž pod vodiacu lištu boli asi najnáročnejšie veci na celej prestavbe. Samotné osadenie a vodiacej lišty nebolo tak náročné.

Bolo potrebné počítať s el.prípojkou a chráničkami pre ovládanie., El.prípojku som už mal predpripravenú no s pripojením a chráničkami treba pri betonáži počítať.

Drobné komponenty pre doraz brány a ukotvenie vrchnej časti brány na strane dojazdu brány sme si následne doobjednali.

Samotné prepojenie a naprogramovanie bolo mňa jednoduché na základe inštrukcie po naštudovaní som to naprogramoval v priebehu 10 min. 6 ovládačov.

Následne som upravil rýchlosť na max. nakoľko brána má cca 100kg.

A otváranie pre peších na 1,5m keď chodíme s bicyklami von.

Na kratšom stĺpiku som osadil ovládanie kľúčom „palec hore“ nemusím mať vždy pri sebe ovládač J

A osadil som aj čidlá proti zovretiu fungujú perfektne. Dievčatko sa bicyklovalo po ulici ako som cúvol s autom rozbehlo sa za mačkou do dvora čidlá zareagovali pri tak dlhej bráne sú potrebné.

Spolu s rodinou sa tešíme a užívame si pohodu. Sú to veci život uľahčujúce.

Ďakujeme K.,Stupava


Som spokojný komponenty, ktoré som kúpil sú funkčné a spoľahlivé. Dobrá kúpa. K., Cífer


Všetko super, kiežby bolo viac takých...

A cena dopravy 6€ je bombastická.

Nech sa vám darí.

L,. Koštany nad Turcom


Zdravim,

Vsetko bolo v poriadku, rozmery zodpovedali realite, kvalita materialu max spokojnost, dodanie ok,, nic som nemusel hladat na inych strankach.

 V najblizsej dobe planujem este dokupit motorovu jednotku, fotobunky, dialkove ovladace a majak. P,.Haniska


Dobry den,

Vedenia sme pouzili na jednoucelovy stroj pre odbalikovanie slamy a zatial sme s nim spokojni.

Kupa prebehla tak isto bez problemou a velmi rychlo, takze sme spokojni.

S pozdravom

V,.Martin


Bol som spokojný  , myslím že všetko máte dopodrobna v návodoch vysvetlené a diely dobre vymyslené.

Ďakujem    S úctou Z,.Trnava

 


Dobrý deň prajem.Dodaný tovar,prístup,poradensto a komunikácia pri objednávke,rýchle vybavenie a dodanie,prehľadnosť stránky,navody a všetko ostatne môžem hodnotiť iba pozitívne.Bol som nadmieru spokojný  a popravde nemám vám co vytknúť...Nakoľko realizáciu posuvnej brány som si robil sám tak viem že počas montáže som nemal najmenší problém ani s dodanymi komponentmi a ani s priloženým manuálom.Všetko jasné a prehľadné..Jednu vec by som predsa mal,a to druhý diaľkový ovládač doplnit do sady.Pretože podľa mňa ako aj k dverám býva niekoľko kľúčov tak aj k tomuto by sa to hodilo.Viem že sa to dá dokúpiť ale bolo by to jednoduchšie nemusieť dopĺňať k objednávke ďalšiu vec.Ale to je len môj názor.Môžem vás vrelo odporučiť hocikomu!

M,.Horný Vadičov


Dobrý deň, komponenty aj nákup boli v poriadku. Nechýbalo mi vôbec nič. Dokupoval som iba kotvenie, ale to je individuálne. Nastavenie vcelku jednoduché a návod som čítal iba pre spárovanie ovládačov :)

 

Ďakujem, veľká spokojnosť, prajem pekný deň. L.,Višnové


 

Dobrý den prajem,

S nakupom som bol velmi spokojny. Pan u vás na info linke mi vedel profesionálně poradit. Odporucam kazdemu. G,. Tekovské Nemce


Dobrý deň,

s nákupom u Vás som bol veľmi spokojný. V e-shop som našiel všetko čo som potreboval, hlavne veľa návodov, technických informácií a fotografií.
Bránu zatiaľ nemám dokončenú, nakoľko si ju vyrábam sám a času je málo. Po dokončení Vám určite pošlem fotografie.

Prajem Vám pekný deň. Č,.Báhoň


 

Dobrý deň, 

dovoľte mi poslať Vám skúsenosti s polročnou prevádzkou brány.

Konštrukciu som volil ako ľahkú, 6m  jokel  profil 50 x 30 mm,  na ktorý je priskrutkovaný 6m  vodiaci Zn C profil.

Vedenie na kladkách je pevné, bez potreby  nastavovania v rozsahu teplôt -15 až +35 °C. Oživenie ovládania bolo bezproblémové, 

 Programovanie by bolo vhodnejšie cez USB, ale keďže je to jednorazová záležitosť, je aj riešenie s tlačidlami bezproblémové a dostatočné.

Drobný nedostatok vidím v zbytočne skorom spomalení brány pred dojazdom na doraz, ktorý nie je možné skrátiť.

Diaľkové ovládanie v prostredí s minimálnym rušením pracuje spoľahlivo, s dosahom cca 150m.

Komunikácia, poradenstvo a dodávka komponentov boli vzorové. 

Celkovo vyjadrujem maximálnu spokojnosť a dovoľte mi zaželať Vám príjemné sviatky a veľa spokojných zákazníkov.

Pripájam foto na zostavu brány, pozdravujem,

L.Toldy.