Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Objednávka po telefóne 0948599857 Dorazanie test

Dorazy statické (na dorážací stĺpik/konzolu na múre)

Delíme na dorazy spodné pre C-profil a vrchné dorazy pre rám brány. Stabilizujú telo brány proti pohybu v priečnom smere.

Dorazy spodné - pre C-profil

Stabilizujú a navádzajú C-profil v spodnej časti brány.

Spodný dorazSpodný doraz s kolieskamiSpodný doraz pre stĺpik
Dojazdová kapsa - spodný doraz Dojazdová kapsa s rolkami - spodný doraz  Spodný doraz na koncový stĺpik
Najpoužívanejší doraz. Ideálne pre použitie s nájazdom. Pre dlhšie brány pre hladké navedenie C-profilu do dorazu. Pre obmedzený priestor.

Dorazy vrchné - pre rám brány

Stabilizujú vrch brány proti vychýleniu napr. pri vetre a takisto pre ochranu pred násilným pretlačením brány.

Vrchný doraz s rolkamiVrchný doraz plastový
Vrchný doraz brány s rolkami Plastový vrchný doraz brány
Komfortný nájazd tela brány vďaka pogumovaným vymeniteľným rolkám. Pre telo brány z jokloviny šírky 40, 60, 80 mm. Pre iné rozmery je možné krídielka ohnúť. Použitie pre múr, stĺpik, konzolu. Jednoduché riešenie dorazu pre brány vyhotovené z jokloviny šírky 40mm. Ideálny pre uchytenie na jokel široký 40 mm.

Nájazdy a vnútorné dorazy do C-profilu

NájazdNájazd s dorazomVnútorný doraz
Spodný nájazd do C-profilu posuvnej brány Spodný nájazd do C-profilu posuvnej brány s dorazom Vnútorný doraz do C-profilu posuvnej brány
Nájazdy sa montujú dovnútra na začiatok C-profilu , aby pri zatváraní brána ľahko nabehla do spodného dorazu. Kombinácia nájazdu a vnútorného dorazu. Vnútorné dorazy do C-profilu sa montujú do C-profilu na jeho začiatok, koniec, alebo na obidve strany tak, aby zastavili pohyb brány v pozdĺžnom smere narazením gumenného dorazu o vozík. Brána tým pádom z vozíkov neutečie.

 

V prípade že chcete doporučiť vhodný komponent pre Vašu bránu, píšte na [email protected], alebo volajte na 0948 59 98 57.

 

Dorazy spodné

Spodný doraz posuvnej bránySpodný doraz pre posuvnú bránu, alebo aj dojazdová kapsa je komponent do ktorého doráža spodný C-profil brány, resp. spodné nájazdové koliesko (ak sa rozhodnete použiť takéto koliesko). Kompletný sortiment spodných dorazov »

 

Dorazy vrchné

Vrchný doraz pre posuvné brányDorazy vrchné, alebo vrchné úchyty brány slúžia na uchytenie tela brány vo vrchnej časti, uvedú bránu do pokoja. V našej ponuke nájdete vrchné dorazy pre posuvné brány s rozmermi pre profil 40, 60 a 80 mm s dvomi pogumovanými rolnami. Viac »

 

Dorazy vnútorné

Vnútorný doraz posuvnej brányVnútorný doraz využijete, ak plánujete samonosnú bránu bez pohonu. Vnútorný doraz namontujete do vnútra C-profilu a tým zabránite možnému vysunutiu brány z vozíkov. Viac »

 

Nájazdy

Nájazd posuvnej bránySpodný nájazd (alebo nájazdové koliesko) sa montuje na koniec C-profilu a slúži k presnejšiemu navedeniu C-profilu do dojazdovej kapsy. Viac »

 

V prípade že chcete doporučiť vhodný komponent pre Vašu bránu, píšte na [email protected], alebo volajte na 0948 59 98 57.