Náhradné diely pre pohony NICE

Označenie náhradných dielov pre pohony NICE

Výrobca NICE s.p.a. katalogizuje náhradné diely pre pohony NICE  podľa čísel, ktoré nájdete vo výkresoch rozpadu jednotlivých pohonov. Podľa tohto čísla je možné preveriť dostupnosť a cenu náhradného dielu.

Ako postupovať

Dôležité je poznať typové označenie pohonu. Zistíte ho najčastejšie v dokumentoch k pohonu (faktúra, dodací list, obal, manuál a pod.). Ak si nie ste istý aké označenie má Váš pohon, môžete poslať fotografiu pohonu, ideálne jeho riadiacej jednotky a my podľa fotografie skúsime zariadenie identifikovať.

Ak poznáte typové označenie pohonu, pozrite do výkresu s rozpadom náhradných dielov daného pohonu a vyberte čísla náhradných dielov ktoré potrebujete. Ak nemáte rozpad náhradných dielov k dispozícií, na vyžiadanie Vám ho môžme poslať emailom. Po označení náhradných dielov Vám môžme preveriť ich dostupnosť a cenu. Dopyty prosím posielajte na podpora@branyposuvne.sk

Čo treba zvážiť

Dodacia doba môže byť v závislosti od typu dielu a pohonu aj niekoľko týždňov. Zároveň je dobré porovnať nákup náhradných dielov pre staršie zariadenie s kúpou nového zariadenia. Ak sa rozhodnete kúpiť nový pohon, je vhodné preveriť, či je Vaše staré príslušenstvo kompatibilné s novým pohonom, alebo potrebujete kúpiť k novému pohonu aj príslušenstvo (fotobunky, maják, ovládače a pod.). 
Príklad: rozhodnete sa kúpiť nový pohon NICE, ozubený hrebeň meniť nemusíte, ten bude kompatibilný (modul ozubenia 4), ale napríklad staršie fotobunky už kompatibilné byť nemusia.  

Bežné príslušenstvo pre pohony NICE

Fotobunky, majáky, diaľkové ovládače nie sú náhradné diely, je to bežné príslušenstvo, ktoré je vždy skladom a môžete ho objednať na našich kontaktoch. S výberom a vzájomnou kompatibilitou poradíme. 

Rozpad náhraných dielov vybraných pohonov NICE:

NICE Road 400 

NICE Robus 400 / 600 / 1000 

NICE Run 1500

NICE Robo 500

NICE Wingo 2024/3524 

NICE Toona 4 / 5 / 7 

NICE Spin